Standardowy ciągnik siodłowyDAF
XF 530 SSC
Standardowy ciągnik siodłowy
DAF
XF 530 SSC
SK plus VAT
29 999 €
(35 999 € brutto)
Rok produkcji
2019
stan
używany
(w pełni sprawny)
Lokalizacja
Sankt Lambrecht 

Dane podstawowe
- Oznaczenie:
- Standardowy ciągnik siodłowy
- Producent:
- DAF
- Model:
- XF 530 SSC
- Rok produkcji:
- 2019
- stan:
- używany
- Sprawność:
- w pełni sprawny
Cena i lokalizacja
SK plus VAT
29 999 €
(35 999 € brutto)
- Lokalizacja:
- Sankt Lambrecht, Austria

Dane techniczne
Wymiary i waga
Masa całkowita:
18 000 kg
Masa własna:
7 500 kg
Silnik i skrzynia biegów
Rodzaj paliwa:
diesel
Typ przekładni:
automatyczny
Paliwo:
diesel
Pojemność zbiornika paliwa:
650 l
Osie i koła
Konfiguracja osi:
2 osie
Zawieszenie:
powietrze
Rozmiar opony:
385/70/22,5
Stan opon:
60 procent
Rozstaw osi:
3 800 mm
Dopuszczalne obciążenie osi (oś 1):
7 500 kg
Dopuszczalne obciążenie osi (oś 2):
11 500 kg
Hamulce
Hamulce:
retarder
Retarder
EBS (Elektroniczny System Hamulcowy)
Układ hydrauliczny
3. funkcja hydrauliczna
Zakwaterowanie i udogodnienia
Liczba łóżek:
2
Lodówka
Sprzęt
Ogrzewanie postojowe
System nawigacji
Podgrzewanie siedzenia
Klimatyzacja
Tempomat
Wspomaganie układu kierowniczego
Blokada mechanizmu różnicowego
Centralny zamek
Funkcje bezpieczeństwa
ABS
Elektroniczny program stabilizacji (ESP)
Kontrola trakcji
Asystent utrzymania pasa ruchu
Dokumentacja i certyfikacja
Następna inspekcja (TÜV):
01/2027
Klasa emisji:
Euro 6
Pełna historia serwisowa
Szczegóły
Przebieg:
559 000 km
Moc:
389,81 kW (529,99 KM)
Pierwsza rejestracja:
01/2020
Kolor:
biały
Kabin kierowcy:
kabina sypialna
Szczegóły oferty
- Identyfikator ogłoszenia:
- A231-81-671
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 25.10.2026
Opis
Dobry stan ogólny, przebieg 559 000 km, retarder, pneumatyczne zawieszenie, hydraulika podłogi przesuwnej, wszystkie przeglądy serwisowe wykonywane w autoryzowanym serwisie.
Lsdpfxs Adrnis Anuoru
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Lsdpfxs Adrnis Anuoru
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Dostawca
Sprzedający jest obecnie w trakcie weryfikacji. Twoje zapytanie zostanie przesłane i sprzedawca będzie mógł na nie odpowiedzieć, gdy tylko weryfikacji zostanie pomyślnie zakończona.
Wyślij zapytanie
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Vuren
967 km
DAF XF 530 SSC 6x2 przewoźnik wentylatorów
DAFXF 530 SSC 6X2 FAN CARRIER
DAFXF 530 SSC 6X2 FAN CARRIER
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Parma
1 021 km
Naczepa otwarta z plandeką
Kögelsemirimorchio centinato coils varios
Kögelsemirimorchio centinato coils varios
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Heilbronn
769 km
Samochód do przewozu drewna
DAFFAT XF 530 SSC, Holztransport, Greifer mit Säge
DAFFAT XF 530 SSC, Holztransport, Greifer mit Säge
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Padborg
726 km
Podwozie ciężarówki
DAFXF530 8x2/4 SSC Chassis / Fahrgestell
DAFXF530 8x2/4 SSC Chassis / Fahrgestell
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Wien
467 km
Standardowy ciągnik siodłowy
IVECOS-Way
IVECOS-Way
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Schiedam
1 010 km
Standard-SZM
DAFXF530 FT SSC
DAFXF530 FT SSC
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Oldenzaal
836 km
DAF XF 530 SSC, Euro 6, Mega / Podnoszony siodło / Klimatyzacja postojowa / Lodówka
DAFXF 530 SSC, Euro 6, Mega / Lifting 5th wheel / ...
DAFXF 530 SSC, Euro 6, Mega / Lifting 5th wheel / ...
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Roermond
910 km
Standard-SZM
FordF-MAX 4X2 ECOTORQ RETARDER
FordF-MAX 4X2 ECOTORQ RETARDER
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Lahr
899 km
Standardowy ciągnik siodłowy
DAFXF 530 SSC Retarder XL Tank Standklima Euro 6 D
DAFXF 530 SSC Retarder XL Tank Standklima Euro 6 D
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Langelsheim
606 km
Pojemnosc-SZM
DAFXF 530 FT SSC Standklima Retarder 2 Tank
DAFXF 530 FT SSC Standklima Retarder 2 Tank
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Rastede
753 km
Standardowy ciągnik siodłowy
FordF-MAX 500
FordF-MAX 500
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Wenzendorf
651 km
Standardowy ciągnik siodłowy
DAFXF530 SSC 2Tanks 1275L ACC Standklima Xenon
DAFXF530 SSC 2Tanks 1275L ACC Standklima Xenon
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Oldenzaal
836 km
DAF XF 530 SSC, Euro 6, / hydraulika / klimatyzacja postojowa / felgi aluminiowe / nowy przegląd tec
DAFXF 530 SSC, Euro 6, / Hydraulics / Standklima /...
DAFXF 530 SSC, Euro 6, / Hydraulics / Standklima /...
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
SLIEDRECHT
984 km
DAF XF 480 SSC/NL Ciągnik siodłowy, bardzo zadbany, przegląd techniczny (APK) ważny do 10/2026, pełn
DAFXF 480 SSC/NL Truck,/Top,APK 10/2026/Full Daf s...
DAFXF 480 SSC/NL Truck,/Top,APK 10/2026/Full Daf s...
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Schlierbach
773 km
Duże obciążenie
DAFXF 530 SSC 6x2/4*JUMBOZUG*Meusburger*7-Achs*Spe...
DAFXF 530 SSC 6x2/4*JUMBOZUG*Meusburger*7-Achs*Spe...
Twoje ogłoszenie zostało pomyślnie usunięte
Wystąpił błąd



















































































































































































































































































































