Pomoc - często zadawane pytania TruckScout24.pl

Pomoc (często zadawane pytania)

TruckScout24 jest wiodącym rynkiem internetowym dla pojazdów użytkowych w Europie. Obecnie dostępnych jest ponad 120 000 ofert od ponad 4 500 sprzedawców. Każdy potencjalny nabywca może skontaktować się bezpośrednio z handlarzem w celu zakupu interesującej go maszyny, wysyłając zapytanie ofertowe lub wybierając numer telefonu podany w ogłoszeniu - bezpłatnie i bez wcześniejszej rejestracji.
Jako kupujący, znajdziesz 120 000 Pojazdy użytkowe wszystkich kategorii na rynku. Wysłanie zapytania ofertowego jest całkowicie bezpłatne i niewiążące. Odpowiedni sprzedawca zazwyczaj skontaktuje się z Tobą niezwłocznie. Nasza firma prowadzi portal ogłoszeniowy, dlatego nie bierzemy udziału w samym procesie sprzedaży. Oprócz tego nie pobieramy prowizji.
Użyj paska wyszukiwania w górnej części ekranu, podobnie jak w przypadku wyszukiwarki Google. Wpisz nazwę poszukiwanej maszyny lub pojazdu i naciśnij Enter lub kliknij lupę. W wynikach wyszukiwania znajdziesz pasujące ogłoszenia. Kliknij wybraną ofertę, aby wyświetlić szczegóły i wysłać zapytanie. Istnieje również możliwość wyszukiwania w poszczególnych kategoriach .
Możesz wysłać do handlarza zapytanie ofertowe drogą elektroniczną. Wystarczy skorzystać z szarego formularza zapytania po prawej stronie ogłoszenia lub szarego przycisku Skontaktuj się z dostawcą (w lewym dolnym rogu). Numer telefonu znajduje się również pod formularzem zapytania. Jeśli klikniesz w nazwę firmy, otworzy się profil handlowy sprzedawcy zawierający więcej informacji.
Oczywiście może się zdarzyć, że wysłane zapytanie nie dojdzie lub wyląduje w folderze SPAM. Wtedy prosimy o ponowny kontakt z handlarzem, najlepiej telefonicznie lub faxem. My sami dysponujemy jedynie danymi opublikowanymi w ogłoszeniu.
W zakładce lista handlarzy na samym dole naszej strony możesz wyszukać konkretnego sprzedawcę. W tym celu skorzystaj z wyszukiwarki w lewym górnym rogu strony lub poszukaj w konkretnej kategorii.
Ochrona danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Aby chronić zarówno siebie, jak i naszych klientów, wprowadziliśmy znak wodny oraz kod bezpieczeństwa, które w razie kradzieży ogłoszeń doprowadzą nas do sprawcy.
Sprzedawcy muszą przestrzegać naszych zasad marketplace podczas tworzenia reklam. Obejmuje to na przykład szybkie anulowanie lub wstrzymanie sprzedaży pojazdów. Jeśli ogłoszenie narusza zasady rynku naszego portalu lub maszyna została już sprzedana, możesz nas o tym poinformować i przesłać do nas skargę za pomocą przycisku "przekaż dalej" w odpowiednim ogłoszeniu.
Prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli sprawdzić fakty i podjąć dalsze kroki. Jeśli ogłoszenie narusza nasze zasady rynkowe, możesz również przekazać nam swoją skargę poprzez przycisk "Zgłoś ogłoszenie" w danym ogłoszeniu.
Pieczęć zaufania TruckScout24 daje Ci możliwość sprawdzenia na pierwszy rzut oka, czy masz do czynienia z godnym zaufania sprzedawcą. Podczas weryfikacji sprawdzamy wyciąg z rejestru handlowego lub zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej, weryfikujemy raport oceniający wiarygodność płatniczą oraz kontrolujemy dostępność telefoniczną, poprawność adresu pocztowego oraz danych bankowych. Ponadto sprawdzamy, czy wpłynęły skargi na temat danej firmy.
Klikając w dane okno aktywujesz tzw. Captcha (pamięć podręczną) udowadniając, że nie jesteś robotem, który automatycznie rozsyła zapytania ofertowe. W ten sposób chronimy naszych sprzedawców przed SPAMem oraz przepełnioną skrzynką odbiorczą.
TruckScout24 jest wiodącym rynkiem internetowym dla pojazdów użytkowych w Europie. Ponad 120 000 używanych i nowych pojazdów jest oferowanych na ponad 20 międzynarodowych portalach. Skorzystaj z prostego i szybkiego sposobu sprzedaży maszyn i nawiąż kontakt telefoniczny lub mailowy z potencjalnymi nabywcami, na chwilę obecną jest ich ponad 4 miliona miesięcznie.
Nie, TruckScout24 nie kupuje ani nie sprzedaje żadnych pojazdów. TruckScout24 jest firmą internetową i operatorem rynku online, na którym obecnie ponad 4 500 sprzedawców oferuje swoje pojazdy.
4 Każdego miesiąca stronę TruckScout24 odwiedza ponad 100 milionów odpowiednich i bardzo zainteresowanych użytkowników. Wystawiając ogłoszenie na naszym portalu dotrzesz do ważnej grupy potencjalnych nabywców zainteresowanych Twoją maszyną. Osoby zainteresowane kupnem Twojej maszyny mogą skontaktować się z Tobą telefonicznie lub drogą elektroniczną. Nigdzie indziej nie sprzedasz Pojazdy szybciej, łatwiej i z większym zyskiem.
Nie, jako sprzedawca płacisz tylko za wystawianie ogłoszeń. Nabywcy maszyn oraz osoby zainteresowane korzystają z naszej strony bezpłatnie.
Taryfy dealerskie są przeznaczone dla dealerów pojazdów i oferują dodatkowe funkcje, takie jak import danych. Nasze jednorazowe konta sprzedawcy nie są przeznaczone dla dealerów, ale dla firm i osób prywatnych, które chcą szybko sprzedać pojedyncze pojazdy.
Nie! Wszystkie ogłoszenia opublikowane na TruckScout24.pl są automatycznie wyświetlane bezpłatnie w ponad 20 wersjach krajowych naszego międzynarodowego rynku na całym świecie.
W trakcie wystawiania ogłoszenia możesz wpisać dane w kilku różnych językach. Jeżeli tego nie zrobisz, to ogłoszenie zostanie automatycznie przetłumaczone. Błędy w tłumaczeniu są niewykluczone.
Tworząc ogłoszenie stosuj się do naszych zasad rynkowych.
Nabywca może wysłać Tobie zapytanie ofertowe za pomocą formularza "wyślij zapytanie" znajdującego się w ogłoszeniu lub skontaktować się z Tobą telefonicznie lub faxem. Prywatni sprzedawcy jednorazowi mogą ukryć swój numer telefonu, jeśli sobie tego życzą.
Wprowadzając swoje ogłoszenia, sprzedawcy mogą wybrać okres publikacji między 1-12 miesięcy. Po upływie wybranego przez Ciebie okresu ważności, ogłoszenia zostaną automatycznie usunięte z naszej bazy danych. Zanim to nastąpi możesz przedłużyć ich ważność w koncie użytkownika. Na 10 dni przed ich wygaśnięciem poinformujemy Cię mailowo o ich deaktywacji. Ogłoszenia od sprzedawców jednorazowych pozostają online do momentu ich usunięcia.
Ogłoszenia sprzedawców jednorazowych pojawiają się na naszym rynku z 24 godzinnym opóźnieniem. W tym czasie oferty są przez nas sprawdzane i oferowane do sprzedaży wyłącznie zarejestrowanym dealerom. Dlatego już teraz otrzymasz pierwsze oferty zakupu swojego pojazdu, nawet jeśli Twoja oferta nie jest jeszcze dostępna online na naszych platformach. Po upływie 24 godzin Twoje ogłoszenie pojawi się na naszym portalu Maschinensucher/Machineseeker.
Wszystkie ogłoszenia są przez nas sprawdzane przed aktywacją. Może to potrwać do 24 godzin.
Analizy pokazują, że dzięki szczegółowemu opisowi wystawianych maszyn, otrzymasz więcej zapytań ofertowych od potencjalnych nabywców. Ogłoszenia ze zdjęciami, szczegółowym opisem technicznym oraz innymi informacjami dot. maszyny są zazwyczaj bardziej popularne niż ogłoszenia z niekompletnymi informacjami.
Dla sprzedawców: Dzięki pieczęci zaufania TruckScout24 i informacyjnemu profilowi sprzedawcy można znacznie zwiększyć liczbę zapytań i sprzedaż.
Aby móc edytować ogłoszenia musisz się zalogować. Jeśli tak nie jest, należy kliknąć na "Menu", "Login" i zalogować się przy użyciu danych dostępowych. Zostaniesz przekierowany do panelu użytkownika. Teraz użyj zielonego przycisku "+ reklama" w górnej części ekranu. Teraz możesz łatwo wyświetlać reklamy, klikając sąsiednie przyciski "Pokaż", "Zmień", "Wstrzymaj", "Usuń", "Rozszerz" lub wyświetlając odpowiednie "Statystyki". Można również aktywować, wstrzymać lub przedłużyć wszystkie reklamy jednocześnie za pomocą pozycji menu "Zmiany wszystkich reklam". Jeżeli wystawiasz dużą liczbę ogłoszeń, a akurat szukasz tego jednego, to skorzystaj z opcji „szybkie wyszukiwanie“. Klikając na "Więcej" w wierszu "Sortuj" można również sortować wszystkie ogłoszenia według określonych parametrów.
Prosimy o regularne czyszczenie Cache (pamięci podręcznej) przeglądarki, z której korzystasz. Jeśli ponownie otworzysz ogłoszenie, powinieneś zobaczyć aktualne zdjęcia.
Liczba wyświetleń wskazuje, jak często Twoje ogłoszenie było wyświetlane potencjalnym nabywcom w liście wyników wyszukiwania. Obok liczby odsłon znajdziesz również liczbę odwiedzająych Twoje ogłoszenie. Licznik zapytań mierzy liczbę zapytań przesłanych do Ciebie pocztą elektroniczną.
Po zarezerwowaniu taryfy dla sprzedawców detalicznych wszystkie opcje importu danych są zawarte w taryfie (ręczny import Excel, automatyczny import CSV i API w czasie rzeczywistym). Możesz użyć importu, aby dodać swoje ogłoszenia do naszego systemu i automatycznie je aktualizować. Więcej informacji można znaleźć na koncie użytkownika . W przypadku pytań technicznych dotyczących funkcji importu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta .
Za pomocą pieczęci zaufania TruckScout24 poświadczamy godnych zaufania handlowców. Nabywcy z całego świata widzą na pierwszy rzut oka, którzy sprzedawcy zostali przez nas sprawdzeni. Jako wyróżniony sprzedawca otrzymujesz więcej zapytań ofertowych, a Twoje ogłoszenia cieszą się większą popularnością.
Jeżeli jesteś zarejestrowanym klientem, to kliknij tutaj hier anfordern.
Po zarejestrowaniu się otrzymasz od nas fakturę drogą elektroniczną. Fakturę możesz opłacić przelewem, kartą kredytową lub PayPal. Aby usprawnić księgowość, możesz także użyć naszej wygodnej procedury polecenia zapłaty SEPA.
Wypowiedzenie umowy możesz wysłać faxem lub drogą pocztową: notka prawna.
Chętnie odpowiadamy również na emaile - dopilnuj, abyś otrzymał od nas potwierdzenie wypowiedzenia dostępu do portalu.
Prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli sprawdzić fakty i podjąć dalsze kroki. Jeśli ogłoszenie narusza zasady rynku naszego portalu lub maszyna została już sprzedana, możesz nas o tym poinformować i przesłać do nas skargę za pomocą przycisku "przekaż dalej" w odpowiednim ogłoszeniu.
Ochrona danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Aby chronić zarówno siebie, jak i naszych klientów, wprowadziliśmy znak wodny oraz kod bezpieczeństwa, które w razie kradzieży ogłoszeń doprowadzą nas do sprawcy.
Biuro Obsługi Klienta chętnie pomoże. Możesz skontaktować się z pomocą techniczną pod adresem +49 201 8589 5500 lub pocztą elektroniczną pod adresem info@truckscout24.com .