Przyczepa do przewozu bydłaIveco
Pferdetransporter Neuaufbau Wohnung
Przyczepa do przewozu bydła
Iveco
Pferdetransporter Neuaufbau Wohnung
Cena stała plus VAT
129 900 €
(154 581 € brutto)
Rok produkcji
2021

- Rok produkcji:
- 2021
- stan:
- dobry, jak nowy (używany)
- Sprawność:
- w pełni sprawny
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
129 900 €
(154 581 € brutto)
- Lokalizacja:
- Sparrenloh 11, 73485 Zöbingen, Deutschland

Zadzwoń
Dane techniczne
- Przebieg:
- 76 500 km
- Moc:
- 154,45 kW (209,99 KM)
- Pierwsza rejestracja:
- 05/2021
- Rodzaj paliwa:
- diesel
- Masa całkowita:
- 7 200 kg
- Następna inspekcja (TÜV):
- 06/2027
- Paliwo:
- diesel
- Typ przekładni:
- automatyczny
- Klasa emisji:
- Euro 6
- Liczba miejsc:
- 5
- Wyposażenie:
- Bluetooth, airbag, centralny zamek, elektryczne sterowanie szybami, klimatyzacja, komputer pokładowy, ogrzewanie postojowe, pojazd niepalących, spojler, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy
Szczegóły oferty
- Identyfikator ogłoszenia:
- A218-96-968
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 11.05.2026
Opis
Transporter do przewozu koni 7,5 t – 3 konie / część mieszkalna, bez opłaty drogowej
Iveco Daily
Przebieg: 76 500 km
Moc: 210 KM
Pierwsza rejestracja: 2021
Stan: Nowa zabudowa na używanym pojeździe bazowym
Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
Norma emisji: Euro 6
Dopuszczalna masa całkowita: 7200 kg
Kolor: szary
Liczba miejsc siedzących: 5
Liczba miejsc dla koni: 3
Rodzaj paliwa: diesel
Wyposażenie:
ABS, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, centralny zamek, elektryczne szyby, tempomat, opony całoroczne, system multimedialny, wielofunkcyjna kierownica skórzana, automatyczna skrzynia biegów, 210 KM, hak holowniczy 3,5t, komfortowy fotel kierowcy, kamera cofania, reflektory LED, klimatyzacja automatyczna, wspomaganie kierowania w mieście, pakiet Traction Plus, zawieszenie pneumatyczne z możliwością podnoszenia i opuszczania.
Opis:
Fpodpfx Anoy Ri Ekjpsg
Transporter do przewozu koni 7,5 t z częścią mieszkalną i dużą ładownością – możliwy do prowadzenia z prawem jazdy kat. C1
Bez opłaty drogowej / prędkość do 100 km/h!
Na sprzedaż wysokiej jakości, starannie zaprojektowany transporter dla koni z bardzo dobrą ładownością. Dzięki mocy 210 KM i automatycznej skrzyni biegów pojazd prowadzi się komfortowo, także na długich trasach. Transporter można prowadzić z prawem jazdy kat. C1 (7,5t, dawna klasa 3).
Dzięki uciągowi na haku 3,5 t możliwy jest łatwy transport dużej przyczepy, np. z dodatkowym miejscem do mieszkania, kolejnymi miejscami dla koni lub sprzętem.
Przestrzeń dla koni została zaprojektowana z szczególną dbałością o światło, wentylację i komfort. Możliwy bezpieczny transport 2-3 koni. Duża ilość okien oraz kilka świetlików dachowych zapewniają jasną i przyjemną atmosferę. Dodatkowo zamontowany jest elektryczny wentylator dachowy, który dba o odpowiednią cyrkulację powietrza również na postoju.
Wyposażenie części dla koni:
- system kamer monitorujących,
- niebieskie i białe oświetlenie LED,
- dużo przestrzeni,
- przemyślana wentylacja,
- w pełni tapicerowane przegrody,
- aluminiowa podłoga z antypoślizgową gumą,
- tylna rampa na resorach z bocznymi barierkami ochronnymi.
Na zewnątrz również dużo miejsca na przechowywanie: 3 duże, zamykane schowki na siodła, sprzęt i akcesoria.
Liczba miejsc siedzących: 5
W pełni wyposażona część mieszkalna:
Klimatyzacja, ogrzewanie postojowe na diesel, lodówka, aneks kuchenny, zlew, płyta indukcyjna, mikrofalówka, szafy, prysznic, umywalka, szafka z lustrem, suszarka na ręczniki.
Transporter idealnie nadaje się dla jeźdźców sportowych, hodowców i wszystkich, którzy chcą podróżować ze swoimi końmi wygodnie i niezależnie.
Część mieszkalna jest większa niż przestrzeń dla koni, dzięki czemu pojazd jest zwolniony z opłaty drogowej. W połączeniu z naszą przyczepą 51% możliwy jest transport nawet 4/5 koni przy masie całkowitej 7,5 t.
Dzięki rejestracji jako kamper, przy użytkowaniu prywatnym można uzyskać zgodę na jazdę 100 km/h na niemieckich autostradach.
Dostępny od ręki
Pojazd oferowany jest także na innych portalach i targach.
Cena netto 129.900 € + 19% VAT
Cena brutto 154.581 € (VAT odliczany dla firm)
Możliwość oględzin wyłącznie po wcześniejszym umówieniu.
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Iveco Daily
Przebieg: 76 500 km
Moc: 210 KM
Pierwsza rejestracja: 2021
Stan: Nowa zabudowa na używanym pojeździe bazowym
Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
Norma emisji: Euro 6
Dopuszczalna masa całkowita: 7200 kg
Kolor: szary
Liczba miejsc siedzących: 5
Liczba miejsc dla koni: 3
Rodzaj paliwa: diesel
Wyposażenie:
Opis:
Fpodpfx Anoy Ri Ekjpsg
Bez opłaty drogowej / prędkość do 100 km/h!
- w pełni tapicerowane przegrody,
- aluminiowa podłoga z antypoślizgową gumą,
- tylna rampa na resorach z bocznymi barierkami ochronnymi.
Liczba miejsc siedzących: 5
W pełni wyposażona część mieszkalna:
Dostępny od ręki
Pojazd oferowany jest także na innych portalach i targach.
Cena netto 129.900 € + 19% VAT
Cena brutto 154.581 € (VAT odliczany dla firm)
Możliwość oględzin wyłącznie po wcześniejszym umówieniu.
Dostawca
Wskazówka: Zarejestruj się bezpłatnie lub zaloguj, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji.
Zarejestrowany od: 2017
10 Ogłoszenia online
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 7966 ... ogłoszenia
Twoje ogłoszenie zostało pomyślnie usunięte
Wystąpił błąd